Další akce

Nejen mezi dětmi z našeho klubu, ale i jejich rodiči vznikají přátelství, která utužujeme při příležitostných akcích, ze kterých se pomalu stávají tradiční.

Florbal

Zorganizovali jsme již tři florbalové turnaje rodin. Klání pěti rodinných týmů doplněných jednotlivci z řad asistentů se těší velké oblibě.

Bowling

Své síly a schopnosti jsme poměřili i při bowlingu. Máme za sebou již dva turnaje s velkou účastí a plánujeme další. Bowling se stal další naší pravidelnou aktivitou.

Víkendové pobyty

Víkendové pobyty jsou další akcí vhodnou jak pro děti jednotlivce, asistenty, tak i celé rodiny. Jako klub jsme se například zúčastnili výšlapu na horu Říp k příležitosti stého výročí republiky organizovaného AZPRPD ČR. Vyjeli jsme si také do Lhotky u Mělníka, kde jsme se věnovali sportovním a herním aktivitám a vyrazili jsme na pěší výlet.