Kroužek

Nejen mezi dětmi z našeho klubu, ale i jejich rodiči vznikají přátelství, která utužujeme při volnočasových aktivitách. Jedná se o aktivity sportovní, hudebně taneční, kulturní či tvořivé. Některé jsou určeny pro děti, jiné pro celé rodiny, konají se 2-3x do měsíce, některé jsou tradiční a pravidelně se opakují, ale zkoušíme i nové věci, vše dohromady tvoří náš Kroužek.

Florbal

Florbalové turnaje patří mezi stálice. Klání  rodinných týmů doplněných jednotlivci z řad asistentů se těší velké oblibě.

Bowling

I bowling je oblíbený a je naší další pravidelnou aktivitou s velkou účastí.

Další aktivity

Chodíme také na procházky po Praze, vyzkoušeli jsme minigolf, muzikoterapii, byli jsme v divadle, také si zatančíme, chceme vyzkoušet lukostřelbu a motokáry a jistě i mnohem víc!

Víkendové pobyty

Víkendové pobyty jsou další akcí vhodnou jak pro děti jednotlivce, asistenty, tak i celé rodiny. Jako klub jsme se například zúčastnili výšlapu na horu Říp k příležitosti stého výročí republiky organizovaného ARPZPD ČR. Vyjeli jsme si také do Lhotky u Mělníka, kde jsme se věnovali sportovním a herním aktivitám a vyrazili jsme na pěší výlet. Využíváme také objekt ARPZPD ČR Poezie v Jizerských horách.