Bowling – jak to všechno dopadlo?

Dopadlo to výborně! Koule se koulely, kuželky padaly, na skóre se objevovaly i křížky a body naskakovaly. Chcete-li vědět kolik a komu, mrkněte sem. Těšíme se zase příště!

Listopad 25, 2018

• Milí přátelé,
    skvělá atmosféra, bojová nálada a 4 generace účastníků. A v tom ty kratičké chvíle překvapení a neskonalé radosti – když Eva Havlová vzala kouli, shora ji položila obouruč a ta pomalounku a zvolna rychlostí želvy dokutálela a položila všechny kuželky. Ivo vždy vzal kouli, vztyčil ji nad hlavu soustředil se a vrhl ji směr cíl. Každý měl svůj styl. Učili jsme se nejen radosti, ale i unést pocit marnosti – my rodiče velmi často, když naše děti byly lepší.
    Báječný večer!
    DĚKUJEME !

Daniela a Bára

P.S. Botky nám půjčoval a o nás se na bowlingu staral asistent Sester v sukni (další klub Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s.)