Komentáře

Zde můžete psát své komentáře k webu, nebo se ptát na klubové akce, či cokoliv, co vás napadne

Říjen 17, 2018

• Hurá konečně máme nové stránky!Díky za vytvoření stránek Martinovi Vondráškovi!
    A nastavení vzhledu a správě Daně Brašničkové!!! Přidávejte nápady co by na našem Klubovém webu nemělo chybět.
    Kristýna

• Milí přátelé, není větší radostí starců, než vidět, že obsadil lidi do správných rolí, nabídl jim posty, vedl je k odpovědnosti a předal jim to základní na čem pak postavili „zámek“. To, že jsou od počátku dobrovolníci a zůstali našim dětem věrní celých 15 let, je zpráva neuvěřitelná. Dobrovolníků se nám za těch 15 let vystřídalo kolem 100, ale 10 věrných zůstalo a někteří přivedli partnery, partnerky, sourozence i tatínka a dnes už svoje vlastní děti. Je to vážně radostné – jsme všichni jedna parta.
    Klub vyrostl na činnosti Sdružení pro rehabilitaci pohybově postižených dětí, který fungoval od roku 1994 za aktivní činnosti Štěpánky Bumbálkové. Do dnešního dne s námi pobývalo asi 190 rodinných příslušníků s dětmi s handicapem. Moc děkuji Kristýně a Daniele. A samozřejmě i Martinovi za stránky. Vždyť některým našim „dětem “ je už 28 let a jsou starší než někteří dobrovolníci. Ale u nás se věk neřeší. Díky a spousty krásných společných zážitků !
    Daniela

• Děkuju Dandulko.Jsem docela hrdý na svou vnučku, o jejímž působení jsem měl doposud jen povšechnou znalost. Co Pavli? Ta má teď Toníčka.

Přeju mnoho úspěchů a děkuju ještě jednou i za rodiče dětí. Děda/91/.

• Moji drazí přátelé kamarádi,to jak spolupracujeme už 15 let je opravdu krásné a musím moc poděkovat našim asistentum, kteří to dělají s láskou a mají radost že můžou pomoci našim kamarádům a rodičům v jejich nelehké životní situaci.Stránky jsou moc pěkné jsem jako otec a kamarád na vás moc pyšný děkuju Petr.